Remaplast – o nás

Remaplast s.r.o. Bratislava patrí k úspešným súkromným slovenským firmám s kvalitným odborným a personálnym zázemím, ktorá pôsobí prostredníctvom svojho nového obchodného a logistického strediska v Lehniciach.

Je to spoločnosť, ktorá sa od roku 1992 úspešne presadzuje v náročnom konkurenčnom prostredí ako špecializovaný veľkoobchodný partner pre technické výrobky z gumy a plastov. Pôsobí ako výhradný obchodný zástupca významných domácich a zahraničných výrobcov. Vytvára kompletnú a nezastupiteľnú ponuku sortimentu polotovarov a hotových výrobkov a k tomu pridružuje technicko-poradenský servis vrátane delenia, vyrezávania a vysekávania plastov a gumových materiálov. Zabezpečuje v spolupráci so svojimi partnermi zákazkovú výrobu kompaktných gumových a vypenených tesniacich profilov a pások. Materiály dodávané firmou Remaplast sú určené pre bežné údržby a generálne opravy strojov, zariadení a technologických celkov a výrobný liniek.

V poslednom období sa Remaplast programovo stále viac zameriava na dodávky polotovarov a výkresových dielov z technických plastov pre chemické, energetické a potravinárske strojárenstvo, hutníctvo, pre výrobu strojov a prípravkov pre automobilový a elektronický priemysel, na dodávky plastov na výrobu dverí, logistických systémov. Nezastupiteľnú úlohu majú kooperácie pri spracovaní termoformingových PVC, PVC/PE, PVC/PVDC, PET, PP/EVOH, PS fólií pri výrobe technických blistrov, prelisov a na výrobu obalov v potravinárskom a farmaceutickom priemysel.

Uvedené obchodné zámery rozvíja Remaplast na trhoch EÚ a na trhoch tretích krajín.

Kontakt – centrála firmy

Remaplast s.r.o.
Kopčianska 15
851 01 Bratislava
Slovenská Republika

Tel: +421/ 2 / 6383 0991
E-mail: info@remaplast.sk

Predajná doba: od 7 – 15.30 hod. Po-Pia.
Obedňajšia prestávka: od 12.00- 12.30 hod.

Obchodné zastúpenie