Remaplast

Výroba plastových obalov na mieru

Náš plastový program je rozmanitý a spadá pod neho aj výroba plastových obalov. Disponujeme špičkovým technologickým vybavením, ako aj vyškoleným pracovným tímom. Kvalita je našou prioritou v každom ohľade výroby – bez ohľadu na to, či ide o materiál, personál, úroveň technických a úžitkových vlastností alebo iné aspekty, ktoré si žiada výroba plastových obalov. Zakladáme si na pravidelných kontrolách a starostlivom testovaní, vďaka čomu vieme zákazníkom garantovať plastové obaly najvyššej kvality, ktorá zodpovedá medzinárodne uznávaným štandardom.

Výroba plastových obalov - 1

Výroba plastových obalov s dôrazom na úžitkovosť a funkčnosť

Uvedomujeme si, že správne navrhnutý a vyrobený obal ochráni produkty pri preprave pred poškodením či iným znehodnotením. Taktiež uľahčuje skladovanie aj manipuláciu v oblasti logistiky. Zároveň chráni produkt pred kvantitatívnymi aj kvalitatívnymi zmenami a v neposlednom rade zabezpečuje jeho hygienickú nezávadnosť.

Vo všeobecnosti má obal šesť základných funkcií – ochrannú, informačnú, manipulačnú, propagačnú, ekonomickú a ekologickú. Aj preto naša výroba plastových obalov dbá na  súlad obalov s požiadavkami na ich vplyv na životné prostredie. Pretože na prírode nám záleží. A taktiež nám mimoriadne záleží na spokojnosti našich klientov. Rýchle, správne a profesionálne pochopenie ich potrieb, ako aj rokmi zdokonaľované know-how patria ku kľúčovým faktorom nášho úspechu. Pýšime sa kvalitnými produktmi, špičkovou zákazníckou podporou, odborným poradenstvom aj cenovou dostupnosťou, ktorá je prívetivá k vášmu rozpočtu. Teší nás prejavená dôvera našich pravidelných aj nových klientov a vždy urobíme maximum, aby naša výroba plastových obalov nesklamala.

Neustále sledujeme aktuálne trendy v oblasti plastových obalov, s cieľom vyhovieť aj najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Zakaždým sa usilujeme navrhnúť funkčné obalové riešenie na mieru, od návrhu až po finálnu realizáciu.

Ako funguje výroba plastových obalov?

  1. pošlite nám dopyt – kontaktujte nás telefonicky, e-mailom, online formulárom alebo sa zastavte osobne na našej prevádzke v Šamoríne – Šámote.
  2. konzultácia – spracujeme vaše požiadavky, postrehy a návrhy. Následne s vami preberieme všetky podstatné náležitosti aj detaily a odporučíme najvhodnejšie riešenie. Konzultácie sú bezplatné. Po potvrdení všetkých detailov pripravíme cenovú ponuku na mieru.
  3. výroba plastových obalov začína po vašom odsúhlasení.

 

Podľa predchádzajúcej dohody so zákazníkom sme schopní dodať priamo už vylisované plasty, alebo len materiál, ktorý si následne zákazník spracuje sám vo vlastnej réžii.

Náš plastový program tvoria obalové materiály určené najmä pre potravinárstvo a farmaceutický priemysel – PVC termoformigové fólie, PET termoformigové fólie a PS / PP / PLA termoformigové fólie. Výroba plastových obalov ide ruka v ruke s výrobou plastových dielov (sme odborníci aj na technické plasty a gumové produkty – technická guma ako jedna zo základných zložiek).

Vysekávanie z gumy a plastov

Vysekávanie z gumy a plastov je proces, ktorý umožňuje pomocou sekacieho zariadenia a vysokého tlaku vytvárať diely podľa technickej dokumentácie. Sekací nástroj je vyrábaný z tvrdého kovu a jeho presný tvar umožňuje opakované vyseknutie želaného tvaru z gumy, plastu, kartónu, kartónplastu (Akylux) .

Tento proces sa využíva pre vytváranie šablón, tesnení, predelov a ďalších konkrétnych tvarov. Okrem iného nástroj sa tiež využíva na vytváranie dierok alebo otvorov v materiáli.

Vysekávané diely sa najčastejšie používa v automobilovom, elektronickom a stavebnom priemysle, ako aj v remeselníckom odvetví a priamo v procese výroby rôznych gumových a plastových výrobkov, napríklad tesniacich krúžkov, klipsových puzdier a ďalších. Tento proces umožňuje vytváranie presných a opakovateľných dielov s vysokou kvalitou a efektivitou.

 

Naša spoločnosť okrem zabezpečenia dodávky tovaru
klientovi ponúka komplexný servis
ohľadom ponúkaného sortimentu.